Chcesz pracować w miejscu, jakim jest gabinet stomatologiczny? Kraków oferuje wiele etatów na dobrych warunkach!

Sierpień 29, 2017 - admin

Comments are off for this post.

 

Od kilku miesięcy gabinety stomatologiczne jak np. http://www.dentalpark-krakow.pl w Krakowie, boryka się z wakatami na siedmiu stanowiskach asystentów stomatologicznych. Chętnych do pracy brakuje, choć proponowane warunki zatrudnienia są bardzo dobre. Obejmują w szczególności:

  • umowę o pracę od razu na czas nieokreślony,
  • wynagrodzenie na poziomie średniej krajowej,
  • możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach z zakresu stomatologii,
  • korzystne realia świadczonej pracy (bardzo dobrze wyposażone, nowoczesne i w pełni bezpieczne dla zdrowia gabinety stomatologiczne),
  • miłą, sympatyczną atmosferę panującą w klinice.

 


Może warto więc pracować w miejscu, jakim jest gabinet stomatologiczny? Kraków to nie jedyne polskie miasto, w których brakuje chętnych do tego asystentek i innych pomocników lekarzy. Dlaczego tak się dzieje?
Jednym z powodów jest konieczność zdobycia kwalifikacji, jakie niezbędne są do pracy w gabinetach stomatologicznych. Kursy zazwyczaj są płatne, co zniechęca młodych ludzi. Nie ma chyba jednak lepszej inwestycji niż inwestycja w swoje wykształcenie i przyszłość zawodową. Kliniki dentystyczne kuszą wspaniałymi warunkami pracy, a wolnych miejsc obecnie nie brakuje.

 

Lekarze w gabinecie stomatologicznym w Krakowie, podczas zabiegu.1472774567(27)
Lekarze w gabinecie stomatologicznym w Krakowie.

 

Jeśli więc marzysz o tym, by pracować w miejscu, jakim jest gabinet stomatologiczny, Kraków będzie idealnym miastem do zdobycia ku temu uprawnień. Właśnie tu, w Krakowie, można odbyć stosunkowo tani kurs na asystenta stomatologicznego i niebawem samodzielnie zacząć zarabiać na własne utrzymanie.

 

admin