Podaruj swoim bliskim zdrowie

Styczeń 23, 2017 - admin

Comments are off for this post.

Dorosłe dzieci często mają problem z wyborem prezentu dla swoich coraz starszych rodziców. Zamiast kupować kolejne kapcie czy komplet pościeli lepiej skupić się na prezencie, który pomoże zachować ukochanym rodzicom zdrowie i sprawność tak długo, jak to tylko możliwe.

Oto kilka naszych propozycji:

1)Bon podarunkowy do kliniki rehabilitacji. To świetny pomysł dla rodziców uskarżających się na przewlekłe bóle kręgosłupa. Dzięki specjalnemu voucherowi, który znaleźć można klikając w link klinika-rehabilitacji.eu/cennik,vouchery,pl.html, twój rodzic zostanie szczegółowo zbadany, zdiagnozowany, a następnie skierowany na konkretne zabiegi, dzięki którym odzyska sprawność.

2)Suplementy diety – osoby w podeszłym wieku często mają niedobory witamin wynikające z problemów z apetytem. Zdarzają się także kłopoty z zaśnięciem. Warto udać się do apteki i zakupić rodzicom suplementy i preparaty na bazie ziół, dzięki którym odbudują odporność i poczują się lepiej. Farmaceuta doradzi ci, które preparaty dedykowane są osobom starszym.

3)Pakiet badań medycznych – wiele przychodni oferuje możliwość wykupienia specjalnych pakietów badań dla osób starszych, które pozwolą ocenić ich stan zdrowia.

admin